Apie mus

UAB „RIKO PREKYBA

UAB RIKO PREKYBA įsikūrusi Šakiuose, Aušros g. 20. Mes esame jauna, tačiau sparčiai besiplečianti įmonė. Pagrindinė veikla – prekyba statybinėmis medžiagomis.
Mūsų kolektyvą sudaro jauni, tačiau patikimi ir energingi bei puikiai savo darbą išmanantys specialistai, kurie suteiks profesionalias konsultacijas Jums rūpimais statybinių medžiagų klausimais, padės priimti optimaliausią sprendimą.

Pagrindinis mūsų tikslas: užtikrinti aukštą paslaugų kokybę, operatyvumą ir maksimalų klientų poreikių tenkinimą. Tai garantuoja ne vien kokybiškos prekės, bet ir atsakingas požiūris į klientą.

Kasdien ieškome naujų galimybių. Turimas asortimentas nuolatos plečiamas, kad patenkintų kiekvieno pirkėjo poreikius. Mes vertiname KIEKVIENĄ KLIENTĄ, dalinamės patirtimi ir konsultuojame statybinių medžiagų galimybių ir panaudojimo klausimais. Mokomės, kad galėtumėme savo patirtimi pasidalinti su Jumis.

UAB RIKO PREKYBA turi gerai išvystytą logistikos skyrių, todėl Jūsų užsakytos statybinės medžiagos yra operatyviai pristatomos tiesiai į statybos objektus ar kitą pasirinktą vietą.
Mūsų klientai – privatūs asmenys, statybos įmonės, stambūs bei smulkūs ūkininkai, valstybinės įstaigos, mokyklos ir darželiai.
Tapkite mūsų klientais ir mes užtikrinsime didžiausią prekių asortimentą, palankiausias kainas ir geriausią aptarnavimą.

RIKO PREKYBA - bendrovė vienijanti patikimus, energingus bei puikiai savo darbą išmanančius specialistus, kurie suteiks profesionalias konsultacijas Jums rūpimais statybinių medžiagų klausimais, padės priimti optimaliausią sprendimą statybose.

A

Sunkiasvorių krovinių pervežimas

A

Namo sienų statymas

A

Žemės kasimas bei sklypo lyginimas

A

Stogo dengimas ir renovacija

A

Namo ir kitų pastatų pamatų liejimas

A

Šiltinimo darbai

A

Kokybiškas grindų betonavimas

A

Namo vidaus ir išorės apdaila

Riko prekyba - Statybinės medžiagos
UAB RIKO PREKYBA įsikūrusi Šakiuose, Aušros g. 20. Mes esame jauna, tačiau sparčiai besiplečianti įmonė. Pagrindinė veikla - prekyba statybinėmis medžiagomis.

Adresas

Islandijos g. 6A, Šakiai

Telefonas

+370 (630) 00061

El. paštas

rikoprekyba@gmail.com